Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hosszú ideje éjjelre is...

Hosszú ideje éjjelre is szobatiszta 3 évesnél normális időnkénti éjszakai bepisilés?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 év 3 hónaposan lett éjszakára is szobatiszta (tudom nagyon hamar, nem erőltettük, így alakult). Viszont időnként előfordul, hogy 1x-1x bepisil éjjel. Úgy kell elképzelni, hogy 2 hónapig semmi gond, aztán 2 nap bepisil, aztán 2 hétig nem, aztán 1 nap igen, aztán 3 hétig nem. Szóval ilyen összevissza. Ez normális így?
2013. júl. 10. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiam négy éves lesz,de kb 2-3 havonta előfordul,hogy reggelre bepisil

egyébként 2,5 évesen lett szoba és ágytiszta

én nem aggódok miatta,szerintem akkor fordul elő,ha nagyon fáradt,és nagyon mélyen alszik,vagy többet ivott a szokásosnál

szerencsére van matracvédő,a pizsit meg hálózsákot meg kimossuk

2013. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálunk is előfordul néha néha,3és fél éves most és 2évesen szobatiszta volt éjjel is.
2013. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!