Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy kezdjük a leszoktatást?...

Hogy kezdjük a leszoktatást? Vagy még ráér?

Figyelt kérdés

Kisfiam februárban lesz 3 éves. Nappal és a déli alvásnál már nem használ pelust, már fél éve. Éjjel viszont még kell, sőt szinte minden éjjel két pelenkát is elfogyaszt, annyit pisil.

Érdemes igy elkezdeni a leszoktatást? Vagy majd magától elhagyja?

Engem egyébként nem zavar, csak nem tudom jó ez igy vagy nem.


2013. dec. 29. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt nem szoktatás kérdése.ne kezd el éjjel ébreszteni bilire ültetni mert az nem ágytisztaság.Ha huzamosabb ideig reggel száraz lesz a pelus akkor vedd le róla.Még nem érett meg rá.Tök jól állsz a dolgokhoz és jó ez így ahogy csináljátok!
2013. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is erre gondoltam, hogy kivárom míg száraz lesz az a pelus. Végül is nem sietünk sehova :)
2013. dec. 29. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazatok van. Nem kell sürgetni. A téli időszakban amúgy is nehezebb ez a dolog. De esetleg javasolnám a gumilepedő használatát. Az megkíméli a matracot, de éjszaka lepedő cserét igényel.(Ha bekészíted, 2 perc alatt megoldod)Nekem mindkét gyereknél bevált, hogy nem akar pisiben feküdni, sem fölkelni arra a két percre, inkább kimentek bilizni.Sőt, ha az ágy mellett van a bili, akkor holdkórosan is oda tud menni,csurgatás, és vissza az ágyba.
2014. jan. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A bili az ágy mellé nem rossza ötlet, csak nem tudom fel-e kelne arra hogy pisilni kell.
2014. jan. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!