Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukák! Miben tároljatok a...

Anyukák! Miben tároljatok a koszos mosható pelenkákat? És vízben vagy szárazon vannak amíg a mosásra várnak?

Figyelt kérdés
Az Angelcare vagy Tommee Tippee pelenkatároló mennyire lenne rá alkalmas? (Persze zacsi nélkül).

2014. jan. 13. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy ikeás fedeles vödörben tárolom. Kezdetben miofresh fertőtlenítős vízben voltak, aztán átálltam száraz tárolásra. Kiöblítem, a foltosakat bedörzsölöm marhaepe szappannal. A vödörben van egy szivacs, ara 1-2 naponta csöppetek teafa-olajat. Egyáltalán nem büdös.

Nem ismerem, amiket írtál. Szerintem az a fontos, hogy elég nagy legyen, és könnyű legyen ki-be pakolni.

2014. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
anyukàm hozott két vödröt a munkahelyérõl,valamilyen vegyszer volt benne. félig töltöm vîzzel,illôolajat cseppentek bele,ebbe gyûjtöm. sajnos màr a fedelét is kell hasznàlni,mert a gyerek kipakolnà.
2014. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tároló nem vált be, mindig bebüdösödtek. Most úgy csinálom, hogy használat után kiöblítem őket, és kiteszem száradni az erkélyre, onnan kerülnek a mosásba. Amióta így csinálom, nincs poshadt szag, ami korábban már az első pisinél megjelent.
2014. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szárazon, de légmentesen zárva tárolom. Ha nincs lefedve, akkor mindenhogy büdös. Mivel ezek a tárolók felül nyitottak, szerintem nem lenne jó.
2014. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szárazon tárolom, teafa olajat csepegtetek a tárolóba. Nekünk Angelcare- ben van, mert kaptuk ajándékba és hát mi erre használjuk. :D De nem tökéletes, mert van benne egy zacskótartó műanyag. Egy sima ikeás fedeles vödör is tök jó, amit már írtak előttem.


Marhaepe szappannal átsikálom előtte, ha kell, így kerülnek a vödörbe.

2014. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jó régi, vastag, stabil fedeles vödörben, amiben még anyukám tárolta a mi pelusainkat. :) Kiöblítem a cuccot, kicsavarom és megy a vödörbe. Vizet nem teszek bele, azaz kvázi szárazon vannak. Pár csepp teafaolajat szoktam bele/közé/alá tenni.
2014. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!