Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ti melyik bilit vennétek meg?

Ti melyik bilit vennétek meg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy van/volt esetleg vmelyik a gyereketeknek?

Köszi a válaszokat!



2014. jan. 20. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, nekem a harmadik kicsit ingatagnak tűnik, illetve praktikus ha valamilyen világos színe van, akkor jobban látod ha még mosni kell, ha sárga nem biztos hogy észreveszed hogy tele van (később persze, ha már egyedül használja). Nekünk volt valami régebbi fajta Ikeás, annak elég kicsi volt a belseje, azt meg azért nem szerettem annyira, de az se volt használhatatlan.
2014. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk zöld ikeás volt (az amit elsőként linkeltél). Tökéletesen megfelelt, megint azt venném meg.
2014. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is a zöld ikeás volt, kettőt is vettem belőle, volt a wc-ben és a fürdőben is egy.

Nem kell ennél több- stabil, erős műanyag, könnyen lehet kiönteni és tisztítani- ennyi a bili dolga.

Megvehetnénk a 10 eFt-os Fisher Price-t is, de totálisan feleslegesnek tartom a zenélős, csillogós, matricás stb. dolgokat is.

Még talán a fedeleset is- ha van benne termék, akkor azt ki kell önteni, ki kell takarítani, nem lefedni :)

2014. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első Ikeás szerintem azért nem jó, mert nagyon szögletes a pereme, szerintem nem kényelmes.

Nekünk a harmadik linken levő van, valóban kicsit labilis, de csak akkor jelent gondot, ha a gyerek közlekedik a bilivel. ha nyugodtan ül rajta, akkor nem probléma. Előnye, hogy sok fér bele, jó mély. A kisebbik bilinkbe belelóg a baba popója, a fiamnak meg a zacsija, ha sokat pisilt - az egy Mülleres 690 Ft-os darab, amúgy a kisebbikem azt szereti jobban (most 22 hónapos).

2014. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Más árkategória de azért megemlítem: [link] én nagyon szeretem mert nem kell utána takarítani a bilit.
2014. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, mentek a zöld kezek! :)
2014. jan. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!