Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hol lehet összecsukható utazó...

Hol lehet összecsukható utazó bilit kapni? Minél olcsóbban? SOS, jövő hétre kell!

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van ilyen úti bili, műanyagból, csak egy keret lábakkal és zacskót kell bele tenni. Ilyen kellene nekünk nyaraláshoz, de sehol sem találom a neten! Köszi! :)
2013. aug. 6. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

A DM-ben is lehet kapni, az kartonból van, kb 10x10x5 cm-re csukható. Abban gyárilag van ez zacskó beleragasztva, eldobható bilinek árulják, de ahhoz drága. Ha jól emlékszem 500 Ft körül van.

Én mindig tettem bele egy másik zacskót és azt dobtam ki csak belőle.

Nem olyan tartós mint a műanyag, de egy-két hetet biztosan kibír.

2013. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen a papírbili, ilyet láttam a dm-ben is.


[link]

2013. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Emberek, nem olvastok figyelmesen! A papírbilit ismerem, direkt odaírtam, hogy a MŰANYAG KERETES változatot keresem!

Azért köszi.

2013. aug. 7. 02:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán akkor ezt kellett volna a kérdésbe is írni, mint most a végén.
2013. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!