Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy segíthetnék neki?

Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
A kisfiam lassan két éves lesz. Egy ideje már szól, ha bekakilt, de mostanában egyre többször szólt előre. Vettünk bilit és wc szűkítőt is, neki az utóbbi tetszett jobban. Most ott tartok, hogy az étkezések után pár percre ráültetem hátha sikerül neki, és persze ha szól, hogy kell neki, akkor is. Múlt vasárnak sikerült a wc-be produkálnia, örült neki és nagyon meg is dicsértük. Viszont azóta, ha a szól és ráültetem, nincs türelme kivárni. Fél perc után felpattan és szól, hogy mégsem kell, de amint visszaöltöztetem azonnal jön. Hogy tudnék segíteni, hogy könnyebben "elengedje" vagy türelmesebb legyen? Ilyenkor egyébként nagyon csalódott.

2014. febr. 10. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy. Neki kell rájönnie. Elmondhatod te és minden felnőtt oda intézi a dolgát és a klotyó manó szeretné, ha oda adná a kakit. Nekünk van dicsètet falunk is,ha pisil kakil akkor szívecskét kap. Ez akkor jött jól amikor szólt,hogy kakilni kell akkor tudtam neki hogya elengedi akkor mit kap. Ez beválni látszik de nehéz mert ők sajátjuknak tekintik a kakijukat és ez az amit meg kell értetni,hogy nem az övék. A lányom meg is siratta rendesen a kakiját. Én vagyok az aki kírta az örömét hogy sdikerült a lányzójának a produktuma. :-)
2014. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!