Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segíthetnék neki? (kaka...

Hogy segíthetnék neki? (kaka probléma)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiam 5 hetes 2 napja nincs széklete. Néha néha fájdogál a hasa, szegénykém tekergeti magát, de pukizni végül tud, elég sokat, jó nagyokat. Anyatejet és tápszert is kap, eddig a tej volt nagyobb arányban bár nem volt sok, viszont pár napja lebetegedtem (hányás hasmenés) azóta mégtöbb tápszerre van szükség. Ez lehet az oka, hogy változott a mennyiség, gyakoriság? Ha a tápszer van többségben hány nap mondható normálisnak kaki nélkül?

Egyébként az utolsó kakija 2 napja 1 nap után volt és brutális mennyiség, komolyan majdnem elájultam hogy férhetett el szegénykémben. Ezért nem gondolom, hogy nagyon jó lehet ha most 2 nap kimarad...

Valakinek hasonló tapasztalat?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 20. 18:28
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként tornáztatjuk, masszírrozzuk a pociját,

cseppekhez még nem nyúltam. Korábban infacolt adtam neki, akkor még nem tudott így pukizni, de az már most van így azt nem kapja már.

2013. dec. 20. 18:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd sokat hasra, add neki az infacolt. Az nem csak a szeleket hajtja. Elképzelhető egyébként, hogy a tápszer fogja a hasát. Ha azt látod, hogy szenved, hőmérőzd meg egy picit. Bedugod a fenekébe és óvatosan körkörösen mozgatod, így fog tudni kakálni. Csak sűrűn ne alkalmazd.
2013. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Az esti fürdetésre véggül sikerült neki! :)

De legközelebb ha véletlen ilyen lesz akkor kipróbálom amiket írtál. A hason fekvéssel is próbálkozunk egy ideje, egyenlőre utálja :) Na de majd megszereti.

2013. dec. 21. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!