Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mennyi, baleset mentes nap...

Mennyi, baleset mentes nap után mondtad azt, hogy a gyermeked biztonságosan ágytiszta éjjel? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én igazából akkor vettem le róla a pelust,mikor ébredés után már száraz volt.

Ez a délutáni alvásnál kb 2,5 évesen volt,az éjszakainál 3 évesen.

Ezután kb 1x pisilt be,de az inkább az tesó miatt volt,mert nagyon sírt éjjel,felébresztette,nyűgös volt,nem akart elmenni pisilni,de mikor visszaaludt bepisilt.

2014. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam nappalra szobatiszta lett, akkor rá 1 hónapra lett éjszakára is ágytiszta. Tulajdonképpen 3 napig száraz pelenkával ébredt, így nem raktam alá már éjszakára sem. Egy lepedő, amit gyógyászati segédeszköz boltban lehet kapni, aminek hasonló az anyaga, mint a pelenkának, azt biztonság szempontjából alá tettem, de igazából talán ha kétszer bepisilt az ágytisztaságot követő hónapokban.

A fiam viszonylag későn, közel 3 évesen lett szobatiszta és ágytiszta is.

2014. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A én fiam áprilisban lesz 4 éves, kb. november óta nem volt már baleset éjjel, már kezdtem örülni, hogy most már tuti biztonságosan ágytiszta, erre múlt héten kétszer is bepisilt. Fogalmam sincs, mitől.
2014. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek :-)
2014. febr. 19. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 20 hónaposan lett szobatiszta nappalra, attól a naptól, hogy napközben nem volt rajta pelus, a délutáni alváshoz sem kellett.

Éjszakára a mai napig van pelusa, már 3 év 4 hónapos. De 5-ből 4x száraz reggelre a pelenka. Már próbáltam róla levenni éjszakára is, de érdekes módon, ha nincs rajta, kivétel nélkül bepisil. Így inkább ráadom, mert volt olyan éjszaka, hogy kétszer is át kellett öltöztetnem, ágyatnúzni, stb. Nekünk nem jött be a vízhatlan lepedő, mert annyit mocorog éjjelente, ráfekszik a takaróra, párnára, hogy minden csupa pisi, ha bepisil.

Majd tavasszal, ha már jó idő lesz és nem félek attól, hogy megfázik, újra megpróbáljuk a pelust levenni.

2014. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!