Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan kezdjek hozzá a bilire...

Hogyan kezdjek hozzá a bilire szoktatáshoz?

Figyelt kérdés
Még csak másfél éves, de ti hogy és mikor kezdtétek?
2014. márc. 10. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőven 2 éves kora után amikor már láttam, hogy igénye van rá, 2,5 éves lehetett.
2014. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Másfél évesen még nem kezdtem el.

2 éves volt a kislányom, amikor levettem róla a pelust, de mindenhová odapisilt és 4-5 nap után feladtam. 2,5 évesen, tavaly januárba ismét megpróbáltam, és meglepetésemre 2-3 nap után megértette. Elöl van a bili az előszobába. Tavaly novemberben az óvodavezető megjegyzései miatt éjjelre is levettem a pelenkát, január óta már ébredés nélkül kibírja az éjszakát.


Hagyd elöl a bilit, ismerkedjen vele, de én nyárig, amíg meleg nem lesz, biztos várnék vele.

2014. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2,5 évesen két héttel ezelőtt levettem róla a pelust nappalra, azóta csak egy balesete volt. A bilit már kb. fél éve használtuk, de csak arra, hogy fürdés előtt arra ültettem, abba pisilt.

Néha persze már eddig is megpróbáltam pelus nélkül hagyni, de még karácsony előtt is bepisilt ilyenkor. Nem erőltettem, megvártam amíg megérett rá.

Ez egyébként minden gyereknél máskor jön el. Egyik kis barátunk már fél éve szobatiszta, pedig még csak most múlt kettő éves.

2014. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!