Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mihez kezdjek egy majdnem...

Mihez kezdjek egy majdnem teljesen teli csomag pelenkával?

Figyelt kérdés
Nem egy csúcsminőség, de megteszi, azért vettem, hogy amikor jön hozzánk az öcsém legyen mit adni rá, ha elfelejtik a pelust.. De időközben megtanulta a wc-be rendezni a dolgait, és már nincs rá szükség. 4-es maxi méret, szóval kórházba sem tudom bevinni, mert azért ez az újszülötteknek hatalmas, ráadásul bontott csomag (32 darabos azt hiszem és 1 hiányzik belőle, de meg van bontva..)
2013. dec. 15. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Eladod, vagy meghagyod magatoknak. Enni nem kér, ágy alatt meg elfér.
2013. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En a vedononek szoktam adni a pelusokat, o meg odaadja annak, aki raszorul. Most is van egy bontatlan 2es liberom, de mar nem kell. Majd jon a vedono valamikor es odaadom. Ha nem jarna hazhoz, akkor bedobnam a rendelobe.
2013. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekünk tök fölösleges egy csomag 4-es pelenka, kidobni meg nem szeretném :) Lehet, hogy beviszem a volt bölcsibe, ott biztos el tudják használni.
2013. dec. 15. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Éjjelre se pelenkás még?ha kell neki éjjelre ,add oda nekik.
2013. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell neki éjjelre sem.
2013. dec. 15. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
védőnőnek be lehet vinni, ő tudja hol van rá szükség, vagy egy bölcsibe vinni esetleg eladni
2013. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha magad is ismersz rászoruló családot, személyesen is odaadhatod nekik.
2013. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a védőnőnek szoktam odaadni, sok helyen jól jön ennyi segítség is.
2013. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!