Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek 3,5 évese éjjel még pelussal alszik, mert vannak még bepisilések néha? (kb minden 2. éjszaka)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Unokaöcsémnél volt így, de ők kicsit elrontották a leszoktatást, és a gyerek lázadásból nem pisilt lefekvés előtt.
2014. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Fiam 4,5 és még mindig pelusos. 1 éve volt egy jó hónap, hogy nem pisilt be, aztán elmentünk egy pàr napra nyaralni és azóta megint bepisil éjjel. Nem történt semmi különös amihez köthetném, csak emlékszem, hogy oda már nem vittem pelenkát és pisis lett az ágy. Remélem nem tart már sokáig mert alig megy már rá a legnagyobb pelenka is...
2014. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Az én fiamra kb. január közepe - február óta mondhatom, hogy stabilan szobatiszta éjjelre, ekkor 4 éves múlt 3 hónappal.

Nappalra 2 éve szobatiszta, nappali alváshoz is.

Már a nyáron megpróbáltam éjjelre levenni a pelenkát, de hiába. Végül januárban jutottunk el oda, hogy volt, hogy 1 hetet se pisilt be, de volt, hogy minden éjjel.

Teljesen mindegy, mennyit iszik a gyerek lefekvés előtt vagy elmegy-e pisilni (persze könnyebb lenne, neki is, ha ezeket megtenné), a hormonálisan szobatisztaságra érett gyerek felébred, ha pisilnie kell. Az enyémnek azóta 3-4-szer volt balesete éjjel, mindegyik alkalommal az állandó betegségével volt összefüggésben. Neki, amikor ébred, innia kell éjjel is, pláne, ha be kell venni a gyógyszert, mégse találtunk összefüggést a bepisilés és éjjeli ivászatok között.

2014. ápr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!