Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kell 1-2 hetes...

Hányszor kell 1-2 hetes babádhoz éjszaka felkelned?

Figyelt kérdés

Az én babám holnap lesz 2 hetes és

amióta megszületett általában 1 x vagy 2 x kell éjjel megetetnem. Ti hányszor keltek fel éjjel a babához?



2013. júl. 5. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
6 hetes koráig kétszer szopizott éjjel, 6 hét és 3 hónap között már csak egyszer, aztán este fél 10-től reggel 5-ig aludt.
2013. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már 11 hónapos, de még most is 2szer kel. 2 hónapos koráig úgy 4-5ször kelt szopni.
2013. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 3 óránként szoptattam úgy éjszaka mint nappal.Elvétve előfordult már az elején is,hogy aludt 5-6 órát egyhúzamban éjszaka és csak azután kelt enni,de kb 90%-ban 3 óránként keltett,és ez azóta is így van..még most is 2,5-3 óránként eszik éjszaka is.


9 hetes kisfiús anyuka

2013. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hetes koráig egyszer kellett hozzá kelni, olyan 3 óra körül, utána már átaludta az éjszakát.
2013. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi ahogy haza jöttünk a kórházból átalussza az éjszakát (szerencsésnek érzem magam) de bent a kórházban is átaludta mikor velem volt. szobatársaim is megvoltak lepődve alig hallották a hangját.
2013. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 3 óránként szopizott ilyen idősen. Éjfélkor, 3 körül és utána 6 körül kelt. 5 hetes korában az éjféli evést elhagyta. Most 7 hetes. Fél 9kor "vacsorázik", és utána 2-3 körül kel fel enni, evés után alszik tovább, olyan 5-6 óráig.
2013. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányom korababa volt, három hónapos koráig másfél óránként szopott (éjjel-nappal). A fiam napközben nagyjából háromóránként evett 1-2 hetes korában, de éjjel kihagyott egy szopit és kb 5-6 órát aludt egyhuzamban. Viszont két éves koráig minden nap hajnal 5-kor indult a napja....
2013. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb talán 3-4 kelés volt, de általában 2-vel megúsztuk a dolgot. Örülj neki, hogy ennyire jó alvó.
2013. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!!
2013. júl. 5. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!