Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tehetnék, hogy kislányom...

Mit tehetnék, hogy kislányom éjjel már ne pisiljen a pelusba?

Figyelt kérdés
Augusztus végén lesz 3 éves február 4-én volt hogy 1 éve baleset mentesen szoba tiszta lett ,teljesen magától batyi biliztt wczett ezt látta így ő is korán is korán ráült,vissza tudja tartani is ha nagyon szükséges.pl boltban autóban,amíg meg tudunk állni!e éjjel még pisil a pelusba lefekvés előtt jó fél órával iszik egy pohár meleg tejcsit.De harc ráadni is és reggel már 6körül kelt hogy vegyük le pisi van benne,majd vissza alszik,onnantól nincs pisi.Hogyan tovább?MEddig normális az éjszakai pelusozás?
2014. ápr. 4. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne adj rá éjszakára pelenkát.
2014. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változó, melyik gyerek mikor érik meg a szobatisztaságra, óvodás korú gyermek kiscsoportjában is még előfordulhatnak "balesetek", alvás közben. Engem azzal ösztönöztek az éjszakai szobatisztaságra hogy lefekvés előtt pisilni kellett és kevés folyadékot kaptam már este.
2014. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ne add rá, így tanúlja meg, ha bepisil, vizes lesz mindene

Tegyél alá törölközőket hogy ne ázzon el az ágy. Mosni kell majd párszor, de ez ezzel jár

2014. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne adjál rá éjjel pelust és úgy feküdjön le este, hogy előtte pisiljen. Én az első héten kérdezgettem, hogy nem kell-e pisilnie, kb. 1 hónap alatt felkelés nélkül végig aludta az éjszakát. Vegyél vízhatlan lepedőt a matracra.
2014. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiam 4 éves múlt, még mindig bepisil éjjel és nem ébred fel rá. Tegnap éjjel 3 körül valamiért felkelt, akkor pisilni is elmentünk, így kérte hogy ne adjam vissza rá a pelust. Reggel 6-kor fülig pisisen kelt arra, hogy nagyon fázik. Nem tudom mit csináljak vele, a doki azt mondja, hogy 6 éves korig normális, addig TB alapon nem csinálnak semmi kivizsgálást.
2014. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk éjszakára csak vizet adok. Lányom februarban egyszer csak kèrte nem kell pelus rá azóta stabilan szobatiszta. Sokat próbálkoztunk de addig amíg maga nem állt le addig hiába próbálkoztunk. Viszont amikor megpróbálta visza kérni a lelust akkor azt mondtam, hogy nem kaptam eleget és kell az öcsinek aki ma 8 hónapos. Bevált.
2014. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne adj rá pelenkát, és keltsd fel éjfélkor. ;)
2014. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!