Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog megváltozni? 8...

Mikor fog megváltozni? 8 honapos a kislányom, napkozbe jo baba de éjjel nagyon sokszor ébred alig alszunk. Mikor lesz már végre jo alvo?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 8 hónapos a fiam. Nálunk is pár hete volt egy időszak, amikor nagyon sokszor kelt éjjel. Szerintem a fogzás a ludas :)
2014. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk nem hiszem, mert o szuletésétol fogva rossz éjjeli alvo. Napkozben viszont jol alszik , bár mostanában mindha nem is volna szuksége alvásra
2014. febr. 5. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
éppen azért alszik jól nappal mert éjszaka rosszul alszik. próbáld meg minél jobban le fárasztani.
2014. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is születésétől fogva brutálisan rosszul aludt, volt, hogy éjjelente 20x is felsírt, és nem mindig aludt rögtön vissza. Így ment 14 hónapos koráig. Most 16 hós, már jobb a helyzet, beteszem a cumisüvegét az ágyába és kiszolgálja magát, ha felébred, így vissza is alszik rögtön. Eddig ugrálnom kellett odaadni neki. De eddig sem mindig arra ébredt, hogy szomjas, eléggé hasfájós volt, de cumin vagy cicin megnyugodott. Másfél év körül elég sok babánál rendeződik úgy, ahogy az alvás. Drukkolok, hogy nektek is összejöjjön.
2014. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!