Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 21 hónapos kisfiamat "erőltess...

21 hónapos kisfiamat "erőltessem" a bilire ülésre?

Figyelt kérdés

Elővettem neki a bilit,de nem akar ráülni. Próbálkozom rácsüccsenteni,de nyüszög és egyáltalán nem akar ráülni. De ha nincs rajta pelus este akkor a parkettára,szőnyegre simán kipisil. Ha oda ugrom hozzá a bilivel,akkor se hajlandó bele csurgatni, hanem elszalad a bilitől...

Na ezt az erőltetést csak idéző jelben mondom, de próbáljam vagy inkább hagyjam a bilit?? Hogy próbáljam,hogy a bilibe pisiljen??? Köszönöm, ha írtok!!



2014. máj. 19. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Erőltetni tilos. Majd ha megérik rá szobatiszta lesz, ezt sietettni nem lehet, erőltetéssel csak az ellenkezőjét éred el!
2014. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 +bloodred+ ***** válasza:
Én is csak így kíváncsiságból elővettem mostanában párszor, hogy ugyan ráül-e. Néha rácsücsül, ha meglátja, persze ruhában, de ha meztelen van, nem akar. Nem is erőltetem. Örülök annak is, hogy néha magától ismerkedik vele. Szoktam azért neki mondani, hogy mire való, miért kellene ráülni. 19 hónapos múlt, szintén kisfiú.
2014. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem érett rá, ne erőltesd. Amúgy is simán rá ér még.
2014. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!