Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Össze fog így zavarodni, vagy...

Össze fog így zavarodni, vagy fog menni így is?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves szeptembertől ovis lesz. Elkezdtük a szobatisztaságra nevelést. Eleje nagyon rossz volt napi 10 ruhaváltás, de szépen napról-napra fogytak a balesetek száma. De minden héten egy napot a munkám miatt a mamánál kell hogy aludjon. DE a mama nem hajlandó biliztetni. Rajta hagyja a pelenkát. Nm is kérdezgeti hogy kell e pisilni. Persze mikor megyek a gyerekért és látom hogy pelusban kint játszik, az a válasz hogy most kelt föl és még nem vette le róla... Hát nálunk ha felkel, leveszem a pelust csüccs a bilire és pisil is. Bugyika fel és ennyi. nem hagyom pelusban órák hosszat mert most kelt fel. Fog így menni a szobatisztaság hogy a mama nem együttműködő? Tartok tőle hogy nem... Itthon egész jól megy, két hete kezdtük de már a pisi meg a kaki is a wc-ben vagy a biliben köt ki. a legritkább esetben fordul elő baleset ha nagyon belemélyed a játékba.
2014. jún. 23. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A kedves mamával meg kellene értetni, hogy így hátráltatja a gyereket, de ezt tudnia kellene, mivel neki is van gyereke.
2014. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
én nem hiszem, hogy a heti 1 nap miatt visszaesne... de természetesen én is elbeszélgetnék a mamával... ha az nem megy, akkor beszéld meg a kisfiaddal, hogy ő már okos nagyfiú és csak a piciknek kell pelenka, a mamával vetesse le magáról :) én bölcsiben dolgozom és nem egy gyermekünk volt már, akit mi sikeresen szoktattunk le a pelusról a bölcsibe, a szülő hazavitte és adta is rá a pelenkát... sima lustaság részükről... ilyenkor a gyerekekkel beszéltük meg hogy mondják anyunak apunak, hogy ők már nagyok nem kell nekik a pelenka :D nem azt mondom hogy minden esetbe, de nagyon sokszor bevált! :) (onnan tudjuk hogy otthon pelenkába voltak, mert a gyerekek elmesélték...)
2014. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MAgától is elmegy pisilni vagy te kérdezgeted? HA magától is megy, akkor a pelenkába sem pisilne bele szerintem, vagyis az én lányom agy csinált. Mikor szobatiszta lett, de volt egy hasmenéses pár nap, mikor menni kellettt többször dokihoz, ráadtam,de mindig kivára míg hazaérünk.
2014. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!