Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyereke annyira nem akart szobatiszta lenni, hogy szakemberhez kellett menni? Hogy zajlott ez az egész? Milyen hamar tudott segíteni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom a választ, de ez engem is érdekel.

Kislányom 3 éves és hallani nem akar az egészről. Tudja jól mit kell tenni, mit várok el tőle, de nem és nem és nem! Dührohamot kap. Max annyit enged, hogy ráadjam a bugyit, de semmi több. Vagy visszatartja vagy bepisli mintha misem történ volna. A bilit élből elutasítja, a wc még csak csak, de azzal is csak játszik, felmászik, ráül, úgy csinál mintha pisilne, mondja, hogy kész és lehúzza. De persze bele nem produkál semmit. Szélmalomharc az egész. Már mindent, de tényleg mindent bevetettem, de semmi!!!


Most kezdi a családi napközit (magánovit) mert a sima oviba nem vették fel emiatt:( Ott megnyugtatott az óvónő, hogy sok gyerek került így hozzájuk és 2 hét alatt szobatiszták lettek. Hát nagyon remélem, hogy nálunk is az óvónők sikerrel járnak.


És a te gyerkőcöd? Hány éves? Jár közösségbe?

2014. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!