Jó úton járunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom két és fél éves, mivel itt a nyár megpróbálkoztunk a szobatisztasággal :) Napközben pelus nélkül, kis bugyiban és nadrágban van. Nem szól ha pisilni kell, de látom hogy szorongatja, megkérdezem tőle hogy pisilni kell e? Egy szó nélkül jön és húzza le a nadrágját, pisil. De ő nem szól. Ez még nem baj ugye? Nem mondom van egy két "baleset" de az elején kinél nincs? Wc-re nem ül. Bilire néha, egyszer kétszer sikerült is oda produkálni. De szívesebben pisil az udvarra, szerintem azért mert ott látja ahogy folyik. Pedig a bilit mindig visszük magunkkal, hátha oda ül. De nem. Meg fog változni ez? Sikerül majd bilire szoktatni? Örülök neki, hogy már ennyit is haladtunk, hogy egyáltalán lehúzza a nadrágját, egy-két hete még arra sem volt hajlandó. Tudom még nagyon az elején járunk. Köszönöm annak aki válaszol, szép napot nektek :)
2014. jún. 28. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
igen jó úton jártok, és igen meg fog változni :) esetleg azzal lehetne rávenni a bilire üléssel, hogy vesztek még egy bilit, és mellé vele együtt egy babája is ráül a bilire... :) sok sikert! :)
2014. jún. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves első a biztatást :) így kezdtük mikor még nem volt olyan jó idő, igaz egy bilivel, hogy ráültettük a babát, macit, hogy ők is pisilnek, aztán ráült a szájával csinálta hogy pssss aztán felkelt. Sikerült már bilibe is. Meg mikor véletlen bepisil, közbe szól hogy pisilek :) de most még jobban tetszik neki, hogy a virágokat "locsoljuk" :)
2014. jún. 28. 06:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiam is pont ugyanez. Nem szól ha kell pisilni, de látom rajta hogy szorongatja a kis kukit, na akkor megyünk pisilni és bele is pisil. Baleset így nincs sosem mert időben elcsípjük a pisit. :)
2014. jún. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálom én is elcsípni a megfelelő alkalmat, csak nem mindig sikerül
2014. jún. 28. 07:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a zenélős bilit. Én sosem voltam híve, de egyszer egy nagybevásárlás végén a kislányomnak megtetszett egy szép lila kacsás bili - amiről otthon derült ki, hogy zenél is, mert a nagy kapkodásban meg sem néztük csak beraktuk a kosárba. Annyira megtetszett neki, hogy ha ügyes, akkor zenél, hogy egyik napról a másikra már csak bilibe pisilt :)
2014. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!