Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van, akinek nagyon nehezen...

Van, akinek nagyon nehezen lett szobatiszta a gyereke?

Figyelt kérdés

Mennyi idős korára lett szobatiszta? Mennyi idő alatt?

Írjatok le mindent!


2014. júl. 4. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3 évesen úgy ment oviba hogy reggel levettük róla a pelust hogy majdcsak lesz valami.Egy pár napig bepisilt,utána a gondozónő nagyon figyelte,gyakran kivitte pisilni,viszont szólni nem szól utána még sokáig,sőt le is tagadta ha kérdeztük,úgy kellett erőszakkal elküldeni mikor már láttuk hogy nagyon toporog.Kakálni csak pelenkába akart egészen 3,5 éves koráig(már pszichológushoz is elmentünk emiatt),nem úgy volt hogy nem próbáltam volna wc-be vagy bilibe szoktatni,de úgy üvöltött tőle és inkább visszaszorította.Amikor egyszer egy hétig nem kakált emiatt,már a kúp sem használt,csak szenvedett szegénykém akkor megfogadtam hogy nem erőltetem.3,5 éves volt amikor kinézett egy autót meg egy talicskát az újságban,mondtam neki hogy ahhoz jogosítvány kell,azt pedig csak annak adnak aki wc-be kakál,az elsőt végigüvöltötte de utána már nem volt gond szerencsére

A Te gyerkőcöd mennyi idős?és nem akarja egyáltalán?

2014. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2,5éves múlt, szeptemberben ovi.

A lányommal ugyanaz a helyzet mint a fiaddal. Tudom van még idő szeptemberig...

Az ovónők mennyire tolerálták, hogy mindig bepisilt?

2014. júl. 5. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!