Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit csináljak? Éjjeli pisilesr...

Mit csináljak? Éjjeli pisilesrol hogy szoktattátok le?

Figyelt kérdés
Kb.egy hete pelus nélkül vagyunk napközben, ma volt az első nap h még baleset sem volt. Este felalomban szólt h pisilni kell, fel is ébredt, ki is mentünk wc-re. Mit tanácsoltok, ha éjjel felébred mit csinàljak? Mondjam h pisiljon a pelusba? Vagy keljünk fel wc-re? De arról hogy szoktatom le? Előre is köszi a válaszokat.

2014. júl. 12. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Kelj fel mellé és vidd a wc-re. Majd leszokik lassan de nehogy vissza rakd rá a pelust!! Amúgy igyon keveset lefekvés előtt. Amúgy meg éjjel felnőtt ember is felkell pisilin szóval csak türelem.dicsérd sokat!!
2014. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A dicséret megvan. Köszi! :)
2014. júl. 12. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehogy mondd hogyva pelusba!! Azzal osszezavarod.vidd ki.en mar rogton az ejszakait is elvettem tőle. Csak max 3szor pisilt be..de megertetre hogy ő már nagy gyerek.
2014. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hány éves korban csináltátok? Az én lányom 2 éves.
2014. júl. 13. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt egészen 2 éves a fiam, mikor éjjelre lekerült a pelus. Most 5 éves lesz, ébred éjjel 1x pisilni, de már ki tud menni egyedül.
2014. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kis ügyes. :) Mennyi időbe telt éjszaka is megszabadulni a pelustol? És ha mentel vele valahova( város, séta...) akkor adtál rá pelust? Én igen, de attól tartok ez most megkavarta, vittem a wc szűkítőt, de nem akarta használni.
2014. júl. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!