Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ez nevelési vagy pszichikai...

Ez nevelési vagy pszichikai dolog /probléma/ lehet?

Figyelt kérdés
Egy ismerős házaspárnak van egy 3 éves lánya. A kislány nem beszél és nem szobatiszta. Padlószőnyeg van a szobában és rendszeresen rápisil. Nem kérdeztem rá, hogy miért csinálhatja, mert nincs hozzá közöm, de elég érdekes. A kislány 7 hónapra született. Gondolom, hogy esetleg ez is belejátszhat.
2014. júl. 17. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy fogyatékos, és az is, hogy nem nevelik.
2014. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem normális dolog, de ezt innen nem lehet eldönteni, hogy mi a baja. Manapság már nagyon jó fejlesztő módszerek vannak, speciális tornák, stb., én minél hamarabb vinném.
2014. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejlesztő pedagógushoz, pszichológushoz, gyógypedagógushoz lehet vinni a kislányt. Én is vinném, minél hamarabb.
2014. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy mondjam nekik? Nem vagyok szakértő, nem értek hozzá. Azt hinnék, hogy csak bele akarok kotkodálni.
2014. júl. 17. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Azért annyi belátásuk sincs, hogy ez így nem normális? Mutass nekik egy másik 3 évest és akkor rögtön látni fogják a különbséget.
2014. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
56%
Hát kínos lehet ezt mondani, az biztos, valahogy finoman meg lehetne említeni, hogy például ilyen korban már pár szót mondhatna a gyerek, meg hogy esetleg rávezethetnék a szobatisztaságra...
2014. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetnek egy kisgyereket, kötelességed belekotkodálni.
2014. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!