Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Deichmann-ban vettem a...

A Deichmann-ban vettem a héten egy topánkát, egyszer volt rajtam, de feltörte a sarkam, vissza lehet vinni a cipőt a boltba kicserélni?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok valamit,amitől nem tudná feltörni a lábam a cipő?Sebtapasszal,ha leragasztoma sebet,az jó lesz?
2014. júl. 11. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Háát, nekem a sebtapasz mindig lejött járás közben... Anélkül meg...

Ha vissza lehet vinni, akkor arra figyelj, hogy ne látszódjon, hogy már hordtad (utcán), ne legyen retkes a talpa, suvickold le.

Én a CCC-ben jártam így. Jajdejó, jajdejó, felvettem utcára, oszt jó' feltörte a lábam. Mondom ki volt írva, vissza is viszem (furának találtam, hogy használt cipőt télleg visszavesznek....). Aszongya a néni, hát ez volt hordva, mondom ja. Aszongya ki van írva, hogy csak olyat vesznek vissza, ami csak szobában volt felpróbálva (úgy aztán nagyon rájössz ám, hogy szar-e vagy nem). Na mondom a hangya betűket nem láttam, kössz a tájékoztatást. De kedves volt, és azt mondta, hogy ha most elmegyek a budiba, és tisztára suvickolom a talpát, akkor kicserélik. Mentem is, 20 percig dörzsöltem a talpát egy pláza budijában, budipapírral. Még kézfertőtlenítőt is nyomtam rá! Hogy lejöjjön Buda retke. Az orrán volt egy apró lerúgás, imádkozva mentem vissza, hogy ne vegye észre, ne vegye észre. Odaadom, válasz: "Tökéletes!"

Vettem is egy másikat.

2014. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen, a deichmannban visszaveszik, de tényleg mosd meg a talpát. Én múlt hónapban 2 hónapig hordtam az utcán egy szandált, de kényelmetlen volt, szépen megmostam és visszavittem.:)
2014. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Eszem megáll, mik vannak. :D

Nekem nem lenne ehhez képem. Inkább haragudnék magamra, hogy hülye voltam. Máskor jobban megnézem, mit veszek.

2014. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sebtapasz segít, vagy akár egy kis vattacsomó is, ha már nincs seb. Nekem egy osztálytársam csinálj amúgy rendszeresen azt, hogy megvesz egy cipőt, felveszi egy estére, aztán visszaviszi, hogy nem jó... amúgy nem csak azon múlik, hogy visszaveszik-e, hogy tiszta-e a talpa, hanem ha recés, akkor azért azon látszani tud, ha megkopik a betontól. Az osztálytársam ezért mindig leragasztja a talpat...
2014. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet itt mondani, hogy jobban meg kell nézni a boltban. Én is jártam már így, hogy ott mentem vagy 5-10 kört a cipőben, hülyének is néztek a boltban, ott jónak tűnt, megvettem. De az igaz próba akkor van, amikor először húzod fel utcára és 8-10 órát talpalsz benne, és bizony akkor megeheti az ember lábát. Én ezért szoktam adni neki ragtapasszal még 2-3 esélyt, hátha betörik. Ha nem akkor eladom.
2014. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha zárt cipőről van szó és nem szandálról, akkor javaslom, hogy vegyél a sarkába ragasztható kis párnácskát, ami pont azért van, hogy ne törje a sarkadat. Deichmannban is kapni.
2014. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harmadik, nem kell ehhez kép, ha van egy ilyen lehetőség, élni kell vele, hogy lecserélheted egy kényelmesre. :)
2014. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!