Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Akkor vegyem le a pelust...

Akkor vegyem le a pelust alvásnál, ha száraz?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 hónapja szobatiszta nappal, alvásnál még van rajta pelus. A nappali és az éjjeli alvásnál is pisis még neki. Ráér akkor levenni, ha szárazabb már vagy beszéljem meg, hogy most nem adok és szóljon, ha kell?Így hagytuk el egyébként nappalra és még nem pisilt be egyszer sem.
2014. júl. 26. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányomnál mindig nedves volt a pelus. Mégis egy éjszakára levettem, nem pisilt be. Február óta talán 2-3 baleset volt.
2014. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam hogy akkor érdemes éjszakára levenni ha 3-4-5 napig száraz pelussal kel reggel a gyerkőc, de látod az első válaszadónál másképp volt. Én a helyedben akkor venném le róla ha kevés pisi van a pelusban, ha sok pisi van benne akkor még ne erőltesd.
2014. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2napja nem adok 3,5éves fiamra éjjel pelust.Sikerült száraz maradnia eddig,bár ez még nem túl nagy idő.:)Neki már hetek óta talán egy vagy max.két pisi volt a pelusban reggel.Soha nem volt száraz a pelusa.
2014. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!