Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hány száraz éjszaka után...

Hány száraz éjszaka után vetted le a pelust?

Figyelt kérdés

Kislányom 3.5 éves múlt. Szobatiszta 2 éves korától kezdett lenni, de mivel akkor még minden héten legalább egyszer volt baleset, így nem nevezném azt még teljes szobatisztaságnak. 2.5 éves korában már nem voltak balesetek többé. Pár hónappal ez előtt bepróbálkoztunk az éjszakai pelus eldobásával, mert több éjszaka is száraz volt a pelus. Egy ideig nem is volt gond, de aztán visszaesett. Valószínű a családi események miatt. Lelkileg ért engem valami és ezt megérezhette. Mindig megérzi az ilyeneket. Most viszont megint jó néhány napja száraz a pelus és néha fel is ébred éjjel pisilni, ha kell neki.

Másokkal is előfordult, hogy visszaesett a gyermeke? Mennyi idő után lett újra szoba és/vagy ágytiszta?

A héten minden nap száraz volt a pelus. Hétvégén, vagy következő héttel szerintetek levehetem róla a pelust?


2014. márc. 7. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom ne add mindig vissza rá a pelust, inkább rakj alá gumilepedőt, igaz az elején sűrűn lesz baleset, de ha lefekvés előtt bekészítesz tiszta ágyneműt, akkor gyorsan át tudod cserélni. Nálunk is volt hogy fél évig semmi pisi éjszaka, utána 1 hétig mindennap. Vannak ilyen visszaesések.
2014. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3 hét után-
2014. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kábé én is 2 hét után szántam rá végül magamat, most már pelus nélkül alszik, de azért aláterítek egy vízálló pokróc féleséget, hogy a matrac védve legyen.
2014. márc. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!