Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Az éjszakai szobatisztaság...

Az éjszakai szobatisztaság meddig kell kialakuljon?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves múlt júniusban, május elejétől lett szobatiszta teljesen magától , szinte balesetmentesen... az ágytisztaság is így fog kialakulni? vagy van az a kor, amikor forszírozni kell? egyenlőre nem akarja éjjelre levenni a pelust, de volt már, hogy megébredt arra, hogy pisilni kell, s kérdezte van-e pelus?
2014. aug. 1. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
5 eves korig.
2014. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohhh, akkor még van időnk :) köszönöm! vajon az óvodák is tudják ezt? nem fognak emiatt szólni?
2014. aug. 1. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak nem éjszaka jár oviba a gyereked, akkor őket bizony baromira nem érdekli.


Nappali szobatisztaságnak 3 éves korig kell kialakulnia. Enélkül mondjuk oviba se járhat a gyerek. Éjszakaihoz meg semmi közük.

2014. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) természetesen nem éjszakai oviba megy :) viszont egész napos lesz, nem tudom aludni fog-e, mert itthon már nem alszik délben... mivel viszont korábban fog kelni, lehet elalszik majd...
2014. aug. 1. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
3 evesen mar nem alszik? Az enyem 5 lesz es meg mindig alszik. Rossz lesz neki az oviban, mert ott bizony fekudnie kell majd. Az agytisztasag egyebkent gyerekfuggo, nem kor kerdese.
2014. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem alszik , pedig van egy 1,5 éves Húga, elhihetitek, én is örülnék, ha aludna... nem én akartam így! viszont reggel 9körül kelt eddig, ami az ovi miatt ugye változik, így gondolom elálmosodik majd...
2014. aug. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!