Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Éjszaka szobatisztaság hogy...

Éjszaka szobatisztaság hogy ment nálatok?

Figyelt kérdés

Nappalr amár szobatiszta, a délutáni alváshoz sem kell pelus. Éjjel van hogy pisis, de van hogy száraz a pelusa. Nem tudom ha megpróbálnám levenni róla, akkor bepisilne-e? lehet azért pisil be mert tudja hogy van rajta pelus?

Nálatok ez hogy volt?


2014. aug. 15. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idös a gyerek?
2014. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15én lesz 22 hónapos.
2014. aug. 15. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem kapkodnék ennyi időssel.

Ez alatt azt értem, hogy persze ha ügyes, akkor mehet a dolog, de én megbeszélném vele.

Megkérdezném, hogy szeretne-e pelus nélkül aludni, és ha igen, megpróbálkoznék vele, de természetesen vízhatlan lepedőt feltennék, és ha nem jönne be a dolog 3-4 napon át, akkor visszaadnám még a pelust, nem tekinteném "visszalépésnek", mert ennyi idősen ez nem elvárható. Lehet hogy szuper ügyes lesz és lehet hogy bepisil.


Én magamtól biztosan nem venném még le.


Nekem amúgy eddig 2 gyerekem szobatiszta és mindkettőnél teljesen máshogy volt.

A legkisebbem 26 hónapos, és még csak a nappalit tanulja, igaz ebben az én lustaságom is benne van. :)

Én azt tűztem ki, hogy nappalra sikerüljön szeptemberig, alváshoz kap pelust.

Viszont ő a kakiláshoz is kéri egyelőre. :)

2014. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 djudit ***** válasza:
Szerintem is várd meg, hogy több estén keresztül száraz maradjon, és csak utána vedd le. Nagyon ráértek ezzel, így is szuper ügyes ;)
2014. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Száraz volt a pelenkája pár napja, akkor megkérdeztem, kell-e éjjelre még? Mondta, hogy igen. Aztán kb 2-3 nap múlva ő szólt, hogy inkább nem kell. Azóta szobatiszta éjjelre is, sosem volt baleset.
2014. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

IGEN AZÉRT MERT VAN RAJTA PELUS !!! vedd le róla ,1 2 baleset lehet hogy lesz , de így hamar meg tanulja . Ja es ha éjszaka jelezz meg kell teremtened a lehetőséget hogy akkor is bilibe tudjon pisilni . - azaz valaki meghalja öt es segít neki ... Ha nem hallod meg a nyöszörgés et akkor persze hogy bepisil . 5 - 6 eves gyerekek is fel kelnek néha éjszaka ....

este kevesebbet igyon lefekvés előtt így Max 2 hét es automatikusan nem kell majd neki éjszaka . Ha most nem teszed ezt meg pelenkázhatod 3 - 4 eves koráig . Ez egy RÖVID nehéz ( éjszaka zos ) időszak de utána SZOBA TISZA a fiad . En így csináltam , Március óta szoba es agy tiszta a fiam most 14 -en Volt 2 eves ! es nagyon büszke vagyok rá hogy ilyen ügyes Volt :) .

2014. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
AKI E MIATT IS LEPONTOZ MERT AZT ÍRTAM HOGY NEM KORAI LEVENNI A PELUST , HAT azoknak nyugodt át aludt gyerek zavarás Mentes éjszakákat kivanok es sok sok évig tartó bűzös pelenka cserélgetést !
2014. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok.csak nálunk annyi a külömbség h nem akar pelust én viszont rá adom éjjel. Azt mondjátok hogy az a jobb ha leveszem? Engem nem zavar az éjjelezés és a mosás sem. Megprobáljuk hátha beválik.
2014. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) 6os nem pontoztalak le :) (kislányom van) Mégegyszer köszi, megpróbáljuk levenni :)
2014. aug. 18. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi (hogy nem pontoztál le ) es sok sikert a LÁNYODNAK ! :)))
2014. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!