Mért pisil megint be?

Figyelt kérdés
Fiam 3 évesen szinte egyik napról a másikra szobatiszta lett. Nappal teljesen, éjjel még néha bepisilt. Ez tartott kb. 1 hónapig és azóta újra bepidil, bekakil. Nagyon semmi nem változott. Ugyan akkoriban mondtuk meg neku,hogy jön a kistesó, de volt a 2 dolog között több mint 1 hét. Már mindent megpróbáltam, büntetés, jutalom, nem szoltam semmit- hiába. Ötlet vkinek?
2014. aug. 16. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ráhibáztál. Rájött, hogy nem ő lesz az egyetlen.
2014. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Abszolút ne vegyél róla tudomást, mint ha misem történt volna. Nem fog így maradni, nyugodj meg és ne maceráld.
2014. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Kislányom a költözésünk után kezdett megint bepisilni. Két-három hétig megint pelenkáztam, aztán megkérdeztem, hogy másnap tart-e bugyis napot. Azóta szobatiszta. (Nála az is segített, hogy már várja az ovit).
2014. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nálunk is volt ilyen gond. Igazándiból tényleg a tesó okozta nálunk is, és egy idő után megoldódott, de nem hagyott nyugodni, hogy ennyire a lelkére veszi a dolgokat, így kutatgattam a neten. Találtam egy egyszerű módszert, ami arra irányul, hogy ne legyen olyan érzése, hogy kevésbé szeretnénk, vagy hogy kevésbé figyelünk rá. Hiába is próbál figyelni erre az ember, azért tényleg megoszlik a figyelem... Az erre érzékenyek ezt nehezen dolgozzák fel. Amióta használom ezt a technikát, sokkal kiegyensúlyozottabb érzelmileg. Esténként kell eltölteni vele speciálisan egy kis időt, ami kihatással van az önbizalmára és érzelmeire. Így nehéz leírni, de ha érdekel elküldöm az elérhetőséget, hogy hol tudsz utánaolvasni.

2014. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztonságra vágyik és ezt tőled kaphatja meg.Valamit felfogott abból amit mondtál, ha nem is szavakban, de érzelmileg biztosan. Csak egyet tehetsz, hogy biztonságot és feltétel nélküli szeretetet sugárzol, ne büntetsd, dícsérd és segíts neki feldolgozni a hírt, sokat foglalkozz vele, beszélgessetek, játszatok stb.
2014. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!