Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztaság kialakulása...

Szobatisztaság kialakulása után meddig fordultak még elő balesetek? Éjjel és nappal is érdekel.

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szia! nappal max. - alkalommal az 5 év alatt... viszont éjjel még most is előfordul, ha sokat iszik este, és mélyen elalszik, hogy becsurog neki, pedig már 7 éves. De mivel ha nem iszik sokat este és idegen helyen (család többi tagjánál) nem fordul elő, így nem szándékozom orvoshoz vinni ezzel. Inkább odafigyelek, hogy ne igyon este 8 után.
2014. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-2 alakommal, a bill. nem vette be a számokat, bocsi!
2014. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
változó szerintem. Nekem egyik gyereknél 4 éves korában is néha előfordul, hogy este nagyon mélyen alszik. A kicsi most 2,5 éves és kb összesen amióta szobatiszta volt 10 alkalom, hogy napközben nem értünk oda időben a WC-re, és már 2 évesen szobatiszta volt. Mások a gyerekek. A nagyobbikkal ilyenkor még nagyon gyakori volt a baleset, és Ő is 2,5 évesen lett szobatiszta. Éjjel sokáig még volt neki pelus. Kicsi már amikor felfogta, hogy pelus nincs nappal nem kérte estére sem, és nem is volt egyszer sem nála esti baleset. nagyon ügyes, és okos, a nagy is, csak Ő meg álmélkodó és eljátszik. Szerintem az a gond, ha 3 éves korában még csak nem is fogta fel mi az, hogy nincs pelus, és szobatisztaság.
2014. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!