Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha egy 3 éves még nem szobatis...

Ha egy 3 éves még nem szobatiszta akkor ugyebár nem is veszik be az oviba! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Otthon marad az anya vele.
2014. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha felvették, már hivatalosan, akkor amint szobatiszta lesz, beveszik elméletben.


aztán ovija válogatja.. van ahol nevtantól dokiig mindenhez ragaszkodnak mert "nemnormálisnak" tekintik a szitut.


De sokan csinálják, hogy egy délelőttöt kibír a gyerek, és azt kamuzzák szobatiszta, nem alszik ott, előtte utána wczik. Ovi is szülő is úgycsinálnak mintha.


Normális helyeken meg egyszerűen így is beveszik, és segítenek letenni a pelust.

2014. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
sokan nem tudják, de ilyen esetben, ha orvos igazolja, hogy bármi szervi oka van annak, hogy nem szobatiszta, a gyes meghosszabbítható.
2014. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze utolsó és erre mennyi esély van 0,1%.
2014. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

ovi függő

nálunk van egy kis roma lány, aki már 5 éves de a wc-t sem tudja lehúzni maga után, de a daduskának ordibál ha ki kell törölni a popsiját is


tavaly még a wc-t sem ismerte:)


Különben lányom tavaly kezdte az ovit, és szinte minden ovis társa délutáni alvásnál bepisilt, hiába volt szobatiszta, év végére már 1 sem pisilt be


Ha csak néha pisil be attól felveszik az oviba

2014. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
100%. HA leírja szakorvos, hogy pl. a hólyagja gyenge, a kincstárnak nincs mérlegelési lehetősége.
2014. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt én értem nem is a kincstára értem hanem az orvosra.Miért írna ilyent mert azért előfordul szervi bajok nélkül is.
2014. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hidd el, leírják. Én védődőként dolgozom, és most is van 4 anyukám, aki ilyen indokkal van még gyesen.
2014. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom miért nem tudják szobatisztaságra nevelni 3 éves korra nem értem...Kivel van ilyenkor baj az szülővel, vagy a gyerekkel...?
2014. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nem volt még egészen három éves, de egyáltalán nem volt szobatiszta minden gond nélkül bevették az óvodába, pelenkázták! 1 év múlva lett csak szobatiszta, és a szobatisztaság után 5 hónappal vittem el egy komolyabb kivizsgálásra, ahol gyermekkori autizmus diagnózist kapott! :( Vittem előtte is mindenfele, de azt mondták egészséges, nincs semmi baja. Azaz az óvi akkor még egy egészséges nem szobatiszta gyermekként kezelte, soha nem volt ebből problémánk.
2014. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!