Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az amúgy szobatiszta...

Ha az amúgy szobatiszta kutyám ma már másodszorra bepisil a lakásba, lehetséges, hogy felfázott? Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, beteg a kiskutya. Vidd orvoshoz!
2009. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1, Vidd orvoshoz!

2, Ne büntesd a pisilésért (nem direkt csinálja)

3, Ha kis testű, rövid szőrű akkor elkezdhetsz gondolkozni valami ruhácskán... (én sem szeretem, de sajnos némelyik kutyusnak muszáj hacsak nem akarod, hogy állandóan beteg legyen)

2009. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak furi hogy más baja nincs úgy értem nem köhög nem taknyos.....nem mintha hiányozna!!!
2009. nov. 4. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg beteg de nekem van egy másik tippem is: A mi kutyánk is teljesen szobatiszta de volt egy időszak(1-2hét) hogy egy bizonyos helyre többször odapisilt, rájöttünk hogy "boszúból" csinálta, ez most furán hangzik de tényleg, mert a szokásosnál többet volt egyedül, lehet hogy a tied is "megsértődöt" és így áll boszút. De persze lehet hogy azért elkéne vinni dokihoz.
2009. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ilyenkor kis puha,de meleg ruhát adtam rá,igaz nem szerette,de legalább melegen tartotta a hasát és a hátát. De egy idő után már nem pisilt maga alá. Nekünk ez bejött. Igaz nem sűrűn fordul ilyen elő.

2009. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!