Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 1 hete szobatiszta. Merjünk...

1 hete szobatiszta. Merjünk vele pelus nélkül autókázni?

Figyelt kérdés

Ezt a hetet rászántuk, hogy itthon voltunk végig,csak azért hogy tudjunk a bilizésre koncentrálni. Minden rendben,ügyesen szól, van úgy hogy 1 csepp befolyik a bugyiba de a bilibe pisil szépen. A kérdés az, hogy mikor lehet elvárni tőle, hogy tartsa vissza amíg megtudunk állni az autóval? Vagyadjak rá inkább pelust az útra? De azzal meg összezavarom, nem?

Valami jótanács?


2014. aug. 22. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Pisiljen közvetlenül indulás előtt, és nem lesz gond. Ha hosszú útra mentek, útközben is álljatok meg egy normálisabb helyen, gondolom, már tudod, hogy kb. mennyi időközönként kell neki pisilni vagy mennyit bír ki.
2014. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mennyi utat kellene megtenni?

Ha egy mód van rá, ne add vissza a pelenkát, mert azzal csak tönkreteszed az eredményt.

Figyeld meg, mennyi idönként kell neki pisilni, ennyit út közben is nagyjából kibír.

Út elött semmiképpen ne igyon sokat, és elötte ültesd bilire.

2014. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát holnap csak egy félórás utat kellene megtennünk. Kipróbáljuk.

De 2 hét múlva megyünk a Balatonra, az már kicsit hosszabb út lesz.

Igaából van úgy hogy 2-3 óra hosszáig se pisil, de van úgy hogy 10 perc alatt 2x is. Gondolom olyankor nem nem pisilte ki mindet.

Bár most jut eszembe...ha a Balcsra megyünk és elalszik útközben akkor tuti befolyik (mert alváshoz még adok rá pelust)

2014. aug. 22. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi idős.És hogy te kérdezgeted hogy menjünk e pisilni vagy egész héten magától szólt és ment pisilni?Itthon az enyém is elmegy wcre.Magától szól,de a kocsiban adok rá pelust mert ha elalszik becsurran.Ez még sajnos nem szobatisztaság.Van amúgy papírbili amiben van nejlon és ha útközben kell pipilni akkor el tudja intézni amit becsomagolhatsz ha nincs màs megoldás.
2014. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nem adtuk vissza rájuk a kocsiban sem. Egy eldobható pelenkázó alátéttel béleltem ki az ülésüket az elején. (de nem volt baleset, szépen szóltak és tartották)
2014. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szól magától és szaladunk.

Ez a pelenázó alátét jó ötlet, kipróbálom.

2014. aug. 23. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Én visszaadtam a pelust, de én überparás voltam ebben. Általában szárazan vettem le róla, és nem okozott semmilyen visszaesést. Csak szépen elmagyaráztam, hogy hosszú út lesz, nem biztos, hogy tud majd pisilni közben.
2014. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen hosszú autózásra én tuti visszaadnám a pellust. Nem tudom hány éves, de meg lehet velük ezt beszélni. Neki is jobb, mert élvezheti az utat, aludhat nyugodtan, a pelenke biztonságot ad neki és nyugodj meg nem fog belepisilni. Ez csak egy ötlet és ami az egyik gyereknél bejön az nem biztos, hogy a másiknál is beválik. A család számára is nyugis lenne ti sem paráznátok.
2014. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 7-sel nagyon egyetértek, jól csinálta, követendő jó példa.
2014. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!