Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ma 2 eves kislanyom nem...

Ma 2 eves kislanyom nem engedett pelust magara, csak mondta hogy szolok amikor jon a pisi, es szolt is mindig, akkor csuccs a bilire. Ezek utan mar ne tegyek neki pelust csak ejszakara?

Figyelt kérdés
Lehet hogy egy kicsit hulyen hangzik, hogyan fogom megoldani ha kint kell neki pisilnie vagy ha nagy aruhazban vagyunk...vigyek megunkkal bilit?
2014. szept. 11. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vittem soha semmit, rögtönöztünk. De még adj rá pelust éjjelre (ha megengedi egyáltalán). Én akkor hagytam el, amikor már két héten át száraz volt reggelente.
2014. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ügyes a kislányod! :) A fiam 20 hónaposan lett szobatiszta. Én nem zavartam meg azzal, hogy pelust adtam rá, ha mentünk valahova. Bilit sem vittünk, csak futottunk, ha pisilni kellett. :) Azt gondolják, hogy egy fiúval könnyebb, mert tud állva pisilni. Lehet, hogy fizikailag képes rá, de egy 20 hónapos fütykös, még nem óriási. :) Szóval mindig wc-re rohantunk inkább és ülve pisiltünk. Én váltóruhát vittem magammal mindig, hogy ha baleset történne.
2014. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2 es le irt mindent , es nem kell a pelus .
2014. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat
2014. szept. 12. 13:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek ma reggelre szaraz volt a pelus:) es ahogyan felkelt, szaladt a bilihez :)
2014. szept. 13. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
szuer ... Hurraaaaaaaaaaaa !
2014. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!