Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 20hónapos lányom tegnap jól...

20hónapos lányom tegnap jól szerepelt a bilivel. Ma minden a szönyegre ment. Most mi nem jó?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy egyszer sikerül nem biztos hogy mindig sikerülni fog... majd belejön
2014. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már nem tudom hogy mit csináljak nem szólt ma se. csak csurgott be mindig...
2014. okt. 13. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Ne csodálkozz, még nagyon-nagyon fiatal, 2 éves sincs.

Bőven elég jövő tavasszal-nyáron elővenned azt a bilit.

2014. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3 eves kor korul ernek meg a szobatisztasagra. Mellesleg a szobatisztasag nem azt jelenti, hogy bilibe pisil, hanem azt, hogy kepes jelezni az ingert, visszatartani es a megfelelo helyen elvegezni a dolgat.
2014. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
most erőlteti a védőnő... 1,5-2 éves korban. legyen szobatiszta 2 évesre.. hiába mondtam hogy még nem érett rá erőltessem.. hát kösz igy csak félni fog...
2014. okt. 13. 13:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kotelezo ereju, amit a vedono mond. "Koszonom Klarika, en ugy lato jonak, ha majd kesobb probalkozunk."Ennyi
2014. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát én is mondtam neki de hát a tankönyv az tankönyv. meghogy a gyerek nem beszél felírta. persze hogy nem beszél ha erölteti hogy nah mondjál valamit. amúgy beszédes a lányom mond dolgokat mondatokat de hát a védőnő egy szót nem tudott kihúzni belőle
2014. okt. 13. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a védőnőt, nem sokat ér... nem érett még, jól látod, az én kislányom is ennyi idős , érdekli a bili, sokszor ráül, de köze nincs a szobatisztasághoz... és tuti meg sem mukkanna a védőnőnek, pedig be nem álla szája, már mondókákat próbál mondani, amit az ovis nővérétől hall... :) Ne aggódj, nem vagytok lemaradva semmiről!
2014. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom, eszembe sem jut még a szobatisztaság nála és a védőnő se kérdezte még sohasem.

El is hajtanám az olyat aki erőltetni akarna bármit is.

A te gyereked, te ismered, nehogy már egy idegen miatt erőltess olyat, amire még nem is érett, hogy aztán még nagyobb kárt okozz neki.

2014. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. okt. 13. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!