Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisfiatok hány évesen lett...

Kisfiatok hány évesen lett szobatiszta?

Figyelt kérdés
Januárban lesz 3 éves a kisfiam, és még teljesen hidegen hagyja a bili, vécé. Már mondja, hogy kaka, de csak ha már a pelusban van, egész nyáron próbálkoztam, kisgatyót választhatott, bilit, de nem érdekli. Egy kicsit lassabb a beszédfejlődése is, csak szavakat mondogat, azt is csak egy párat.
2014. okt. 24. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Az én fiam 2 évesen egyik napról a másikra lett szobatiszta. Éjjel is, nappal is.
2014. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

28 hós a kisfiam, még nem szobatiszta, de szépen beszél.

Próbáljátok meg újra a kisgatyázást, mi időnként visszatérünk rá, akkor legfeljebb sokat mosok.

2014. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
2 évesen lett szobatiszta.
2014. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
2.5 évesen lett a fiam szobatiszta. Egy hét alatt, éjszakára is. Bölcsibe nem jár? Az én fiam sem nagyon beszélt, aztán 21 hósan bölcsibe adtam. Kb 2 hét alatt olyan szinten megindult a beszédfejlődése, hogy az hihetetlen. Decemberben lesz 3 éves, már ovis, és tisztán beszél. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a közösség csodákat művel 😊 A szobatisztaság miatt ne aggódj, egyik napról a másikra, magától fogja jelezni. De addig is legyél következetes. Ha úgy döntesz, hogy leveszed róla a pelust (márpedig csak így lehet), többet ne add vissza rá! Igen, kicsit többet kell mosni, de ez van 😄
2014. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 évesen.
2014. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én elég rosszul csináltam, a környezet nyomására valamivel 2 éves kora után levettem róla a pelust, de csak a 3. szülinapja környékén lett szobatiszta, előtte, ha ne figyeltem oda, mindig bepisilt, nagyon stresszes hónapok voltak. Sőt, a kakit 3,5 éves koráig csak pelusba intézte.

Az ismerőseim körül a legtöbben úgy csinálták, hogy a 3 év körüli kisfiukkal megbeszélték, hogy ezentúl nem lesz pelus, és a gyerek gond nélkül szobatiszta lett.

2014. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
20 hónaposan nappalra, 3 hónap múlva éjjelre is szoba- és ágytiszta lett. Nem beszélt még akkor.
2014. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen három és fél évesen. (vizelet: kb 2 és fél évesen, a széklet rá egy évvel- több hónapomba tellett:)
2014. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Szóval!

Kitörölték a korábbi hozzászólásomat, mert azt mertem észrevételezni, hogy akiknek "pozitívabb" a tapasztalata mint a T. Kérdezőé azokat "valakik" lepontozzák.

Köszi szólásszabadság!

2014. okt. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nappali szobatisztaság 3 évesen alakult ki (balesetek előfordultak még utána is, főleg délutáni alváskor).
2014. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!