Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisfiatok hány évesen lett...

Kisfiatok hány évesen lett szobatiszta?

Figyelt kérdés
Januárban lesz 3 éves a kisfiam, és még teljesen hidegen hagyja a bili, vécé. Már mondja, hogy kaka, de csak ha már a pelusban van, egész nyáron próbálkoztam, kisgatyót választhatott, bilit, de nem érdekli. Egy kicsit lassabb a beszédfejlődése is, csak szavakat mondogat, azt is csak egy párat.
2014. okt. 24. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is januárban lesz 3. Ő is kerüli a wc-t, bilit. Nyáron pelus nélkül volt, be is pisilt állandóan. A kakáról ne is beszéljünk. Ha van a pelusba, letagadja, nem engedi h kicseréljem. Most egy kicsit szüneteltetem ezt a dolgot.Egyébként szinte ő sem beszél, csak pár szó van amit használ.
2014. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!