Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Most akkor szobatiszta vagy sem?

Most akkor szobatiszta vagy sem?

Figyelt kérdés
Minap találkoztunk a kisfiammal egy ismerősömmel. Egyidősek a fiaink. Kicsit mindig is zavarta hogy a fiam mindent hamarabb csinált mint az övé. Mindig mondtam neki hogy egy gyerek sem egyforma. Na de a lényeg. Meg kérdezte szobatiszta e már a nagy fiú. Erre mondtam hogy nagyon ügyes. Nappal már az ejszaka kell neki csak a pelenka. Erre rám "támadt" hogy akkor ne mondjam hogy szobatiszta mert egyáltalán nem az míg este bepisil. Én nem tudtam nevessek e vagy sem. Szerintem már szobatiszta. Nagyon sok gyerek pisil még be éjszaka. Szerintem ezt is csak azért vágta a fejemhez mert ő fiát még nem érdekli a bili. De nem értem miért kell ilyen negatívnak lenni.

2014. nov. 3. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szobatiszta de nem ágytiszta még.
2014. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mikor még kellet pelus éjszakára,akkor azt mondtam h nem szobatiszta. Mikor már se nappal se este éjszaka nem pisilt pe és nem volt pelus akkor mondtam azt h szobatiszta. Ekkor volt 2éves
2014. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy mindig rosszul esett mikor ilyenekkel piszkált. Mikor kijöt az utolsó foga a törpimnek azt vágta a fejemhez biztos tömöm a gyereket csomó fölösleges vitaminnal.. És még sorolhatnám mikor meglátom az utcán már előre "félek" megint mit "vét" majd a gyerekem. Csak azt nem értem hogy minek kérdez a gyerek felől ezzel magát is felidegesíti. Gondolom
2014. nov. 3. 09:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Mondjuk már nem mind megy bele pisi. Éjszaka felkelt hogy pisilnie kell.
2014. nov. 3. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első mondja. Ha nappal már minden rendben megy, akkor szobatiszta, ha éjszaka sem kell már pelus, akkor ágytiszta is. De az többnyire később alakul csak ki.
2014. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Hogy érzi magát a gyerek, amikor a feje fölött arról beszéltek, mikor pisil és kakil be? Én vagyok az egyetlen szülő, aki erre azt mondaná, hogy személyes magánügye és nem hiszem, hogy meg szeretné veled osztani ezt? Vagy azt is megkérdezed, hogy az anyukának milyen a vizelete? Nekem ez nem fér bele a hétköznapi beszédtémák közé.
2014. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Probálj ne foglalkozni vele. Az én bnőm ugyan ezt csinálja velem. A te gyereked, tudod milyen okos. Biztos van olyan is amoiben a tiéd jobb mint az ővé. Bár én meg mondtam a bnőmnek hogy nem versenyeztetem a gyerekem. Nem azért van.
2014. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, most biztos le leszek pontozva..... Én a barátnőd helyzetében vagyok. Sajnos olyan világot élünk, ahol állandó a verseny, a megfelelni akarás, és óhatatlanul hasonlítgatjuk a gyerekeket. Az enyém mindenben később érik, mint a környezetemben élők fiai, és a hajam égnek áll (pedig az eszemmel tudom, hogy nem kéne, és tiszta hülye vagyok) ha bármiben hamarabb csináltak bármit mint az enyém. Megmagyarázhatatlan, de én is próbáltam magamban válaszokat találni, hogy miért, és sokszor eszembe jutott, hogy biztos az anyuka tett valami olyat, amitől hamarabb fejlődik az enyémnél.

Hidd el, őrjítő érzés, és én már meg sem kérdeztem senkit, hogy hány foga jött ki, jár-e már, semmit, mert eluralkodott rajtam a düh a választ hallva, hogy nem igaz, én miért nem tudok dicsekedni!!! :(

2014. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!