Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Baj, ha nem akarom neki...

Baj, ha nem akarom neki megengedni, hogy újra pelusba kakiljon?

Figyelt kérdés

Kislányom elmúlt 2,5 éves, teljesen magától, minden erőltetés nélkül lett szobatiszta, de éjjelre még van pelusa. Pár napja rákapott, hogy megvárja, amíg ráadom az éjjeli pelust, és akkor kakil, pedig korábban már teljesen stabilan ment neki a vécébe. Az első ilyen esetet még elnéztem, de a többinél már nem titkoltam a rosszallásomat.

Szerintetek mit tegyek? Hagyjam rá, és majd leszokik újra róla? Vagy ragaszkodjam a vécéhez hiszen tudom, hogy elvileg képes rá?

A történethez hozzátartozik, hogy a bátyja 3,5 éves koráig csak pelenkába volt hajlandó kakilni, igaz, vele sokkal döcögősebben ment a szobatisztaság, de azért nem szeretném ezt a kicsivel is végigcsinálni.


2014. nov. 8. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ne hagyd rá, mert visszakényelmesedik. Nyilván 1-1 balesetből nem kell nagy ügyet csinálni, de ne hagyd, hogy kihasználjon! Lassan ovis lesz, ügyes, nagylány már ennyi idősen! Hajrá! :)
2014. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Ennél nagyobb bajod sose legyen.Biztonságot jelent neki a pelus,írtak már erről gyerekpszichológusok 100-szor.Biztos nem cseszném le emiatt...
2014. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy tűnik, megoldódott.
2014. nov. 9. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!