Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 16 hónapos lányom 3 napja...

16 hónapos lányom 3 napja kéri mindig a bilit és bele is pisil. Nem én kérdezgetem tőle kell-e neki ő maga kéri és pisil. A kakánál is szól de az mire kihozom a bilijét bemegy a pelusba. Most akkor már levehetem a pelusát?

Figyelt kérdés
Megérett volna a szobatisztaságra? Az aggodalmam az, hogy még olyan picike és nem is hallottam ilyenről, hogy már ilyenkor biliznének. Még egy bugyija sincs mert nem számítottam erre.
2014. nov. 19. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, próbáld ki nyugodtan.
2014. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel, nagyon ügyes. Ha ő kéri, csináljátok nyugodtan! Most, ilyen időben szerintem egyelőre csak otthon vedd le a pelust!
2014. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fúúú köszi. Kicsit megnyugodtam. Eddig akárkinek meséltem lehordott, hogy túl korai hülye vagyok. Na de ha maga akarja csinálni akkor csak nem beszélem le róla. Igaz akik ezeket mondták mindenkinek két év felett van a gyerkőc és még nem szobatiszták, lehet azért...
2014. nov. 19. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, 16 hónapos, fiú, ezerrel tiltakozik a pelenka ellen, tegnap pucéran hagytuk, mondtuk, hogy ha pisilni kell, ott a bili, erre belepisilt. Ilyen nálunk még csak egyszer volt, de én is tervezek próbát tenni pelus nélkül. :)
2014. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
engem is lehülyéztek a bilizés miatt! az én fiam 9,5 hónapos.1 hónapja minden reggel ébredés után ráültetem, belekakil és néha bele is pisil.napközben ha látom h jön a kaki, ha elkezdi nyomni, akkor ráültetem és belekakil.néha ha későn veszem észre akkor a pelusba megy.kb 2 hete tartunk ott h kakil és lekéreckedik.tehát tudja h miért ül a bilin...sok pelenkát megspórolunk így
2014. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!