Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek ha a 3 eves kisfiam...

Mit tegyek ha a 3 eves kisfiam napal meg eleg gyakran bepisil? Nem szol csak miutan mar bepisilt, mikor mar keso es tiszta pisis! Mii a velemenyetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt már teljesen szobatiszta? Mikor vetted le a pelenkát róla?

Az jó, ha már utólag szól, alakul, de még nem érett teljesen a szobatisztaságra!

2014. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat volt mikor nem nagyon volt vele baj,a pelenkat nyar vegere vetem le nappalra rola.Es az minek jo ha mar keson szol es nem akor amikor kel neki pisilje?Ami aszt ileti nem mondhatom hogy volt mar teljesen szobatiszta.
2014. dec. 15. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Két- három óránként ültesd bilire. Előbb tanulnak meg ha van miből pisilni, mint a már kikívánkozót késleltetni.
2014. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 19:44 jól mondja.

Legyen egy rendszer, ültesd bilire reggel, délben, délután, estefele.

2014. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 26 hónapos a fiam.egy hete kezdtük a bilizést. én 20 percenként ültetem a bilire és mindig produkál is valamit bele. sőt,nekem is szól utólag, ha bepisil. nemtudom mi jó úton haladunk e. idővel kiderül.
2014. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen belefér ebbe az életkorba, hogy időnként bepisil! Nincs vele teendő, csak gyakran meg kell kérdezni, hogy kell-e pisilni. Főleg, ha belemerül a játékba. A teljes érettségnél érzi az ingert, szól és tud késleltetni is. Fiúk gyakran később érnek:) Türelem!
2014. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!