Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 18 honapos lanyomnal szobatisz...

18 honapos lanyomnal szobatisztasag?

Figyelt kérdés
18honapos a kislanyunk es ket hete szol minden kakinal, megyunk a wc-re es kakil is. Par napja levettem delelottre rola a pelust itthon egyszer szolt, hogy pisi lesz, es akkor ment is a wc-re. Haromszor viszont bepisilt ezert inkabb visszatettem a pelust mert lattam zavarja, hogy kerdezgetem kell-e neki. Ma ujra ugyanez volt a helyzet. A kakinal mindig szol, de nem szeretnem eroltetni neki a pisinel mert latom, hogy zavarj a sok kerdezoskodes, vedono viszont azt mondja nem baj ha zavarja legyen pelus nelkul es megszokja. Ti mit csinalnatok?
2015. jan. 17. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hallgass a védőnőre. Nem kell kérdezgetni, majd magától is fog szólni, ha zavarja a pisi.
2015. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
En is a vedonore halkgatnek. Nekem 20 honaposan lett szobatiszta a lanyom. Eleinte nagyon sokat kerdezgettem, kicsit mar unta aztan megszokta es a pisinel magatol szol mai napig. 2 eves.
2015. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem érett a szobatisztaságra.
2015. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
ÉS én ugyan miért lettem lepontozva ugyan? Mert szobatiszta? Elhiszem h vkinek ez szúrja a szemét de kíváncsian várom a kifejtést róla miért nem tetszett a válaszom. Hihetetlen mennyi öntelt buta anyuka van itt.
2015. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En mindenkit felpontoztam. Szerintem erett a szobatisztasagra, mert a kakit is vissza tudja tartani meg a pisit is persze ha szol.... Volt mar ra pelda. Csak azt nem tudom hogy hogyan csinaljam, vegyee -e le rola a pelust vagy varjak meg... De szerintem leveszem.koszonom a valaszt es a tapasztalatot amit leirtatok.
2015. jan. 17. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem irigykednek a lepontozók. :-)
2015. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!