Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kinek mennyi ideig tartott a...

Kinek mennyi ideig tartott a szobatisztaság? Mekkora volt a gyerek mikor elkezdte?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
21 hónaposan kezdtük (valahogy láttam rajta, hogy elkezdhetjük). Nyár volt, levettem róla a pelust és élvezte. 1 hónap alatt szobatiszta lett nappalra. 2,5 évesen pedig éjszakára.
2014. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm... kb. 4-5napja kezdtem... hát nehéz... :D
2014. nov. 26. 16:29
 3/5 A kérdező kommentje:
21hó
2014. nov. 26. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

1. gyerek: 2 év 2 hónaposan kezdtük tök feleslegesen, 3 évesen lett nappalra kb. szobatiszta, 3 év 3-4 hónaposan lett nagyjából ágytiszta, 3,5 éves koráig pelusba kakilt. Élmény volt.

2. gyerek: az elsőből okulva nem nyomattam és nem erőltettem semmit, 2,5 évesen levette a pelusát és bilibe pisilt, ezután itthon próbálkoztunk, de még 1 hónapig kapott pelust a bölcsibe. 2 év 7 hónaposan végképp levettük a pelust nappalra, onnantól fixen szobatiszta, pár hét múlva éjjelre sem kellett már a pelus.

Ha valaha lesz harmadik gyerekem, az száz százalék, hogy vele sem fogok idő előtt szórakozni, semmi értelme, ha lehet ezt stresszmentesen is intézni.

2014. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2,5 évesen levettem a pelust, a bölcsiben javasolták. Az első héten nekem kellett mindig küldenem pisilni. Aztán a második héten már szólt.

A harmadik hét közepén ő mondta, hogy nem kell éjszakára pelenka. Nappal ez után előfordult még néhány baleset, éjszaka soha egyszer sem fordult elő.

2014. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!