Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Várnom kellene még a szobatisz...

Várnom kellene még a szobatisztasággal? Több oldalú a dolog.

Figyelt kérdés

Kisfiam 21hónapos. Nem jelzi még se a pisit, se a kakit. Viszont teljesen tudatosan belepisil a wc-be és a bilibe is. Még tapsol is, h milyen ügyes.

A problémáim: 37hetes terhes vagyok, így hajolgatni, emelni csak nehezen tudok, mindenem fáj, és az egyre több vizsgálat, ill. majd a megszületett kicsi miatt nem is tudok annyit foglalkozni a pisiltetéssel, amennyit kellene. Ha pelust adok rá, akkor simán beereszti. Ha kisgyát, akkor is. A legjobb az lenne, ha puci fenékkel lehetne, mert akkor egyedül is ráül ha mondom neki. De hiába van fűtés, ahhoz azért hideg van, h egész nap úgy legyen. Nem tudom más ekkora gyereknél ez hogy van, de szerintem rengetegszer pisil. Simán produkál 5-10percenként. Mire felöltöztetem, újra kezdenem kell, különben bepisil.

Eszembe se lenne még ezzel foglalkozni, ha nem lenne rajta pelenkakiütés, de attól meg jó lenne már megszabadulni. Meg ugye hajlik is a dolog felé, csak nem könnyíti meg.



2014. nov. 27. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Még túl kicsi. Leghamarabb nyáron próbálkozzatok szerintem. Ha 5-10 percenként pisil, nem jelez akkor egyértelműen nem érett rá. Akkor lesz érett, ha legalább utólag jelez, van hosszabb időszak, amikor száraz a pelusa( 1-2 óra hossza) és le tud egyedül vetkőzni és pisi után fel tudja húzni a kisgatyát és a nadrágot. Nem kell neked majd sokat hajolgatnod, csak a kakinál kell kitörölnöd, a többit egyedül is megoldja olyan két és fél éves kora körül.

A pelenkakiütésre az flp-s first-öt ajánlom.

2014. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!