Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisfiam 3.5éves és még nem...

Kisfiam 3.5éves és még nem szobatiszta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan és elkeseredett vagyok.

Már oviba kéne mennie, én dolgozok és lehet ott kell hagynom a munkahelyem mert nincs ku vigyázzon rá.

Már nem tudnak a nagyszülők segíteni.

Szól ha pisilnie, kakilnia kell de nem akar ráülni a bilire. Nappal abszolút nem adok rá pelust, csak éjszaka.


2015. jan. 26. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hova kakil. Fiam is ennyi idős és még ennyire sem szobatiszta. Majd az lesz. Oviba fel kell venniük, nekem ezt az oviban mondták, de én végül magánba vittem.
2015. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bugyiba megy neki.

Be van iratva oviba de míg nem szobatiszta nem vihetem

2015. jan. 26. 19:50
 3/5 sandrachnologic ***** válasza:
Mesével probalkozatok mar? Nekunk a Caillou es a bili c. Konyv jott be, 900 ft. 2 nap alatt szobatiszta lett az akkor 2,5 eves fiam a tel kozepen nappalra. Alváshoz kell neki pelus, pedig mar o is 3,5 eves. Olyan melyen alszik, hogyha bekakil azt se veszi eszre, nem ébred fel ra. Bilire egyebkent o sem ült sose, egybkl a wcbe ment. Estleg egy kényelmesebb wc szukitobe is jo lehet beruházni. 😊 az ugyis sokaig kell meg a kakahoz is.
2015. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nálunk 4 éves korban maradt a pszichológus.

ő viszont egyetlen órás terápiával megoldotta.

később diszkalkuliás lett, mert az az agyrész ami a bepisilésnél gyengébb, az felelős a számolásért is.

2015. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Pedig be kéne venniük. Vagy vidd magánba.
2015. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!