Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért nem szól ha pisilnie...

Anna 27 kérdése:

Miért nem szól ha pisilnie kell? Mar több mint fel éve szobatiszta és két hete " elfelejt" szólni

Figyelt kérdés
Kisfiam Júniusban lesz 3 éves, több mint fel éve szobatiszta ( éjszaka meg van pelus) és eddig szépen szólt ha pisilnie kellett . Kb. két hete nem szól csak ha nagy dolga van. én kedezgetem mindig tőle.AKlór is azt mondja, hogy nem hiába látom rajta, hogy kell neki. Inkább visszatartja. Tapasztalt valaki ilyet? Mit tehetnek? Próbáltam magyarázni szépen, érthetően, megígéri, hogy legközelebb szól, de mégsem.
2015. febr. 24. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:

ne szóljon és ne is kérdezgesd. hagyd békén, ő már nagyfiú és ezt mond el neki. ha pisilnie kell, akkor menjen ki a wc-re és pisiljen a wc-be, húzza le, mossa meg a kezét.

ha megteszi, nagyon dícsérd meg és mond el neki, hogy milyen nagfiú már, milyen önálló, ajnározd kicsit körül! ez új lendületet ad majd neki :)

2015. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!