Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Így kezdődik a szobatisztaság?

Így kezdődik a szobatisztaság?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kétéves lesz a kisfiam. Az elmúlt hónapokban fellángolásszerűen a wc-be kakilt-pisilt napokon keresztül, aztán elege lett belőle, és újra pelust kért. Most három napja a wc-be kakil reggelente, napközbenre kisgatyát kér, és van, hogy szól, ha pisilnie kell, van, hogy bepisil, olyankor keservesen sír. Próbálom nyugtatni, tudatosítani benne, hogy nem történt baj. Alváshoz, sétához pelust adok rá. Szerintetek haladunk? Vagy szintén csak egy fellángolás? Esténként fürdés előtt nem hajlandó a wc-re menni, hevesen tiltakozik.
2015. márc. 13. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ti nagyon ügyesek vagytok!Nekem pont 3 évesen szokott le,de nem erőltettem soha,egyszercsak szobatiszta lett nappal is,éjszaka is,onnantól kezdve.De van ismerősöm,aki 1,5 éves korától kerlelte a gyereket,hogy üljön rá a bilire,és még 2,5 évesen is kellett neki éjszakára.

Meg kell hogy érjen a gyerek rá,az biztos.Hadd legyen úgy,ahogy ő akarja!Ha azt mondja,nem kell pelus,ne tegyél.

2015. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!