Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 3 éves kisfiam két hete...

Gab0ka kérdése:

3 éves kisfiam két hete hirtelen szobatiszta lett. Éjjel is szól, ha pisilni kell, de még nem mertem elhagyni az éjszakai pelust. Pedig megtehetném ugye?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Használj gumilepedőt, és ha baleset történne, akkor sincs nagy baj.
2015. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Es mi van ha bepisil?

Kimosol mindent. Gondolom elve van matrac védö, ami nem ázik át, egy ágynemüt meg kibirsz mosni.


Ha bepisiléstöl félsz akkor majd 5évesen is adjál rápelust, mert bizony akkor is megeshet.

2015. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyd el! nekem is így volt, egyik napról a másikra, és éjjel sem pisilt be, hagytam még a pelust, és aztán rájött,hogy lehet és ujra elkezdett éjjelente bepisilni, de aztán levettem a pelust és csak egyszer volt baleset 5 hónap alatt!
2015. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Matracvédő. És ennyi. Nálunk is gyakorlatilag egyik napról a másikra lett éjjelre is szobatiszta. 1 hétig hagytam rajt a pelust, mindig szárazan vettem le, így félig-meddig nyugodtam hagytam pelus nélkül éjjelre. Baleset csak akkor volt, ha nagyon elfáradt, vagy ha nagyon későn kelt. 5-nél kevesebb ilyen alkalom volt, az biztos.
2015. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!