Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztasághoz, leszoktatás...

Szobatisztasághoz, leszoktatáshoz mosható pelenkát keresek - ki melyik márkát ajánlja?

Figyelt kérdés

Júlisban leszünk 3 évesek.


Bilibe már sokszor van pisi. Pl.: reggel ébredéskor és fürdés előtt este. Viszont napközben hallani sem akar róla, nem is szól vagy olyan klésőn amikor már vagy befejeztem, vagy már nem lehet gyorsan lépni. Gondolotam jó ötlet lenne erre az utolós hetekre/hónapokra sokat lendíthetne afolyamton, hisz este gyakran be sem pisil pl.. ma is csont száraz pelussal ébredt. Szóval tudja szíbályozni, de napközben el van a jó kis pempersben, nem szándékozik egy jó játékot megszakítani a pisi érdekében.


Annyira nem vagyok otthon ezekben a dolgokban, nem nagyon ismerek sem márkát, sem típusokat. Valami bőrbarát és könnyen kezelhető dolog kéne. Elébbé nyulánk alakat a kisfiam, jó magasak vagyunk, és nem annyira husosak :-) Szóval olyan kéne amit jól lehet passzítani.

Minden kedves tanácsot örömmel veszünk.

Tudom jön a jó idő ennyi erővel le is vehetnénk róla a elust, de az időjárás nagyon ingadozó... elmúlt héten is eléggé szobába zárt minket a sok essőzés... És naykunkon az óvoda, nem szeretném ha pont addigr vagy még addigra sem lennénk szobatiszták. Ha talán érzékeli ezzel a pelussal hogy nem jó ha a pisi vele utazik a peluzsban 1-2 nap alatt a célhoz érnénk.



2015. máj. 30. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Isteneeem...3 éves vagy te is és még nem szobatiszta?Viszont írni hamar megtanultál.
2015. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a pampersbe bepisil, miért gondolod, hogy a moshatóba nem fog?
2015. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De szépen fogalmazol 3 éves létedre.....
2015. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

én megmondom neked a frankót :) a gyereked lusta, azért nem szobatiszta... gondolom nem akarsz mosni napi 2 adagot, ezért nem veszed le a pelenkát. de a mosható pelussal is megnő a mosnivaló, szóval nem értem a logikádat... vedd le róla, majd ha a bugyiba belepisil, rá fog jönni, hogy az nem jó és majd kimegy időben. 3 évesen képesnek kell lennie rá, nem kell túltutujgatni ezt a dolgot. és nem kényszerítés, a kényszerítés az, amikor nem engeded felállni a biliről.

a rossz idő meg kifejezetten kedvezett volna ennek, mert nem a játszótéren pisilt volna maga alá, hanem a padlóra, amit simán feltörölsz és nem kell a homokozóból kitúrni a pisis homokot ;)

2015. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos hogy normális választ is kapjál.

Nekem 1 hónappal a 3. szülinapja előtt lett szobatiszta, nappalra, éjjelre egyaránt. Enyém is inkább lusta volt szólni (ezt az óvónővel is beszéltük, hogy értelmes és érett rá, de nem akarja). Nem erőltettük egyik nap azt mondta, hogy akkor nem kell és kész. Ennek fél éve. 1-2x van még azért baleset, dehát nekünk is van olyan, hogy az utolsó pillanatban szalunk a wcre.

Nem tudom mikor tölti a tiéd a 3-at, de ne izgulj, főleg, hogy itt a nyár és sokat lehet majd egy szál bugyiban is.

2015. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!