Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Anyukák, ti hogyan takarítjáto...

Anyukák, ti hogyan takarítjátok a bilit?

Figyelt kérdés

Most kezdett el a manó bilizni. Húzza vonja, viszi magával, beleteszi a macit pisilni, stb..

Ti hogyan takarítjátok? Minden használat után kifertőtlenítitek! Mivel? A kakát hogy lehet a legbarátibb, legkevésbé gusztustalan módon kiszedni belőle?

Én hol így csinálim hol úgy, wc papírral leginkább, utána domestossal kitörlöm, de hátha van jobb ötletetek!?



2015. jún. 23. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Wc papírral kiszedem, domestossal befújom, kitörlöm, kiöblítem. A pisit csak kiöblítem.
2015. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan fújod be Domestossal? Van külön spricniben erre a célra felhigítva? Ez amúgy jó ötlet! :) én eddig csak simán beleborítottam töményen...
2015. jún. 23. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiöntöm a wc-be akármi van benne. Pisi után csak kiöblítem vízzel, kaki után domestossal kimosom. És nem viszi sehova a gyerek, meg nem tehet bele játékot.
2015. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Létezik spray formában is Domestos.
2015. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pisit kiborítom, utána csak vizes öblítés.

Kakira vizet öntök, úgy hamarabb borítható. Ami benne maradt, WC papírral törlöm, és egyszer használatos fertőtlenítő kendővel törlöm (Domestos, vagy Rossmanos, vagy Mülleres, mikor milyen, egyformák)

2015. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a Domestosban hipó vagy olyasmi, klóros dolog van, azzal nagyon vigyázni kell. Ezt mondják,hogy még miután már nem is érezni a szagát, azután is kibocsát valamit, amitől alulról akár húgyúti gyulladásokat is lehet szerezni. Még olyan erős higításban is, mint ani a wc-csészében marad öblítés után.

Ezért nem javasolják érzékeny egyéneknek wc-tisztításra.

Pedig a gyerekek kis popsija biztos érzékenynek tekintendő, nem?

Inkább jó forró vízzel öblíteném kimosás után.

2015. jún. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
tegyél a bilibe kakinál nedves Wc papírt. Kiveszed a kakival együtt és lehet lehúzni.
2015. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!