Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan takarítjátok a bilit?

Hogyan takarítjátok a bilit?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a bilizést. Domestossal mossam ki mindig?
2015. júl. 23. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
En nem vacakoltam vele, kimostam, es este aztattam csak Domestosos vizbe. A wc-t is fertotlenited minden hasznalat utan?
2015. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a pisit mindig kiöntöm és kitörölgetem wc-papírral, a kakit mindig kimosom Domestosszal. De az se baj, ha mindig kimosod.
2015. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pisi után csak forró vízzel öblítem, kakinál domestosos vízzel átmosom, utána forró vízzel öblítem. Háztartási papírtörlővel pedig letörlöm a vízcseppeket.
2015. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pisit siman kioblitem. Kakit domestossal tskaritomm ennyi.
2015. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Én ezért is szoktatom egyből a fiam lépcsős wc szűkítőre. Szerencsére nem is szereti a bilit, kb 2 alkalommal pisilt csak bele, kaki meg még csak pelusba megy. Mindkétszer domestosoztam a bilit.

De praktikusabb szerintem a szűkítő, mint a bili.

2015. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pisit csak vízzel, kaki után Domestos.
2015. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pisit azonnal öntöm is ki és folyóvíz alatt kimosom, kakit fertőtlenítős folyékony szappannal mosom ki.
2015. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!