Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyermek a bilibe végzi a...

Ha a gyermek a bilibe végzi a dolgát akkor utána hogy takarítjátok ki a bilit?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni,hogy hol mossam ki és hogyan.

2013. febr. 12. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Önts bele vizet, és öntsd a WC-be. Utána vízzel kimoshatod a WC kefével.
2013. febr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk olyan van, aminek a belső "tartály" részét ki lehet venni, így kiveszem, kiöntöm a Wcbe, áttörlöm wc papírral,majd van egy sriccelős műanyag valami,(aminek most nemjut eszembe a neve), ebbe van domestosos víz, belesriccelem, várok párpercet, majd áttörlöm , és kiöblítem vízzel, amit szintén a wc be öntök.
2013. febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na többek közt ezért váltottunk hamar a wc-szűkítóre. Akárhogy csinálja az ember, nekem nagyon undorító, és nem tudok olyan megoldást, ami kellően higiénikus lenne bili ügyben. Mert a cuccot ha kiöntöm, a bili szélén végigfolyik, és a bilit akárhol mosom is el (kagyló, kád), nekem rögtön az jön, hogy akkor fertőtlenítem azt is, ahol elmostam. Ez biztosan túlpara, de ilyen vagyok. Szerencsére a lányom utálta a bilit, és hamar a wc-t kezdte használni.
2013. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Kaki előtt tegyél alá wc-papírt, úgy ültesd rá, így utána ha kiöntöd, simán kicsusszan a wc-be, alig lesz kakis.

A maradékot egy kis mosószeres szivaccsal mosd le.

2013. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pisi után forró vízzel kimosom (nálunk kb. 60 fokos), kakira vizet engedek, wc-be öntöm, utána meg egy domestosos nedves kendővel kitörlöm, és forró vízzel öblítem.
2013. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pisi után meleg vízzel kiöblítem és naponta 1x átmosom Dettol kézmosóval. Még csak 3x kakilt bilibe, azt mindig Dettollal mosom ki.


De én is gondba vagyok:-(. Domestost nem szeretnék használni, lehet, veszek fertőtlenítő kézmosót és azzal fogom kimosni.

2013. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kiöntöm a wc-be. _Mivel rögtön dolgavégezte után tisztítom, nincs gond simán kiöblítem vízzel. Ezután pedig a gyógyszertárba nagyon jó spriccolós, alkoholos fertőtlenítők kaphatók (bradosept, innocid stb) erre a célra, ezzel befújom, ez "rászárad", és közben hat. A bőréhez a domestosnál 1000szer kíméletesebb.
2013. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is köntjük a Wc-be, mondjuk mi a pelusból is oda dobtuk a szilárdabb kakát.

Már akkor is a fiam húzta le a saját produktumát, és most is.

Szóval, kiöntöm, kiöblítem (ezt a vizet is a Wc-be öntöm), aztán beteszem a bilit a kádba, teszek bele Flóraszeptet, és engedek rá forró vizet.

Kb. fél óra múlva kiöntöm, köblítem.

Sima 500 Ft-os IKEA bilink van.

2013. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-dik valaszado, a wc papir nem is rossz otlet. Koszi a tippet. En ki fogom probalni. Tuti, hogy igy konnyebb kipottyantani.
2013. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először kiöntöm a wc-be, majd teszek bele pici Domestos-t, hagyom állni, ázni egy ideig, azt is kiöntöm, majd jó forró vízzel átmosom a kádban.
2013. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!